FC Dosta Starší přípravka

Zápasy týmu 2009 - sezona 2018/2019

Brno-město

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
0.neděle16.9.10:30TCM Mariánské údolíLíšeň B
0.středa19.9.16:00LelekoviceLelekovice
0.pátek21.9.16:00FC DostaKohoutovice B
0.úterý25.9.16:30FC DostaBosonohy
0.sobota29.9.9:00ŽebětínŽebětín
0.pátek5.10.15:45ChrliceChrlice
0.pátek12.10.16:00FC DostaObřany
0.sobota20.10.9:00Medlánky - ul. Hudcova-umělá trávaFC Medlánky B
0.neděle28.10.14:00FC DostaMoravská Slavia
0.neděle4.11.10:00FC Svratka - ul.FanderlíkovaSvratka Brno B
0.pátek12.4.16:00FC Dosta - za řekouLíšeň
0.středa24.4.16:30KohoutoviceKohoutovice B
0.pátek26.4.16:00FC Dosta - za řekouŽebětín
0.sobota4.5.13:30FC Dosta - za řekouChrlice
0.středa8.5.10:00ObřanyObřany
0.pátek17.5.16:00FC Dosta - za řekouFC Medlánky B
0.sobota25.5.14:00Moravská SláviaMoravská Slavia
0.pátek31.5.16:00FC Dosta - za řekouSvratka Brno B
0.čtvrtek6.6.17:00FC Dosta - za řekouLelekovice
0.pátek7.6.17:00BosonohyBosonohy

přátelské utkání

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
0.pátek7.9.16:45TroubskoTroubsko

volný los

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
0.čtvrtek18.4.16:30SK JUNDROVSK JUNDROV

Příští zápasy

pátek 26.4 - 16:00
2008 vs. Start Brno
středa 24.4 - 16:30
2009 vs. Kohoutovice B

Zprávy pro tým

Josef | 23.4.2019
NOMINACE stř.24.4.2019 sraz 16.00h.v Kohoutovicích
Kohoutovice "B" - BYSTRC "B"
Bureš, Dvořák, Holešovský, Jůza, Kovařík, Lang, Němec, Skoupý, Trčka, Vaverka, Vavřík,




Josef | 16.4.2019
WIEN-předběžný zájem do "Fórum".Následně závazná přihláška, přihlášení družstva, bližší propozice.
POZOR, POZOR!! SPĚCHÁ!!!!
TURNAJ WIEN U10 15.6.2019 v 9-13.30h.
( přihlášky do "Fórum").

NOMINACE NA MISTROVSKÁ UTKÁNÍ JE ZÁVAZNÁ (o zrušení startu, zdravotním stavu hráče rozhoduje (obratem) zákon.zástupce.)

TRÉNINKY-ZÁPASY r.2009 U10
!!!!! info.viz.KALENDÁŘ-FÓRUM..!!!!!!

Aktivitu "VŽDY" zapsat,
treninky-turnaje, do "KALENDÁŘE"příp.omluva do"FÓRUM".




VOLNÝ LOS...čt.18.4.2019 hrajeme v Jundrově.
SK JUNDROV-DOSTA sraz 16.30h.výkop 17.00h.
Věci s sebou jako na trénink, hrajeme v rozliškách.
Nominace: Beroun, Formánek, Holešovský, Karas, Kovařík, Lang, Němec, Sitar, Vaverka, Vavřík, Hrůza (náhradníci pro případ nemoci nominovaných: Bureš, Drápal, Dvořák, Jůza, Skoupý, )
Josef | 7.10.2018
OFICIÁLNÍ INFO NA "FAČR" pro bombery r.2009

proklikejte se až k st.přípravce"B" skupina B

1.FAČR
2.SOUTĚŽE
3.po levé straně dolů-Jihomoravský kraj
4.Brno město
5.Starší přípravka - sk. B

Dnes slaví

Jan Svoboda

Kalendář

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Dnes 16:30
Trénink | Dosta - u řeky
Dnes 16:30
Trénink | FC Dosta - za řekou
Dnes 16:30
2009 vs. Kohoutovice B | Kohoutovice