FC Dosta Starší přípravka

Události 1.6.2020 - 30.6.2020

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
3.6.16:302010HokejistéDosta-přihlašte se
7.6.17:002009FC SvratkaFC Svratka 8+1-přihlašte se
10.6.16:302010Sparta Brno AKníničky-přihlašte se
14.6.17:002009Start Brnor.2009 Dosta za řekou 8+1-přihlašte se
16.6.17:302009Žebětínr.2009,sraz v 17 h. FC Žebětín-přihlašte se
17.6.16:302010SoběšiceSoběšice-přihlašte se
21.6.17:202009FC Boskovice17.20h. DOSTA-BOSKOVICE,18.10h.DOSTA-KOHOUTOVICE-přihlašte se
27.6.9:302009Start Brnor.2009 TJ START BRNO Loosova 1b 638 00 Brno - Lesná-přihlašte se

Turnaj

DatumČasTýmSoupeřMístoNázev turnajeÚčast
6.6.9:002010LysiceTurnaj Lysicepřihlašte se
13.6.12:302010BořitovTurnaj Bořitovpřihlašte se
20.6.9:002010Drnovice u LysicTurnaj Drnovicepřihlašte se
27.6.12:302010LysiceTurnaj Lysicepřihlašte se

Trénink

DatumČasSoupeřMístoÚčast
1.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
3.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
5.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
8.6.14:30r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
10.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
12.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
15.6.14:30r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
17.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
19.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
21.6.14:30FC Dosta r.2009přihlašte se
22.6.14:30r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
24.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
26.6.14:30r.2009r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se
29.6.14:30r.2009 Dosta za řekoupřihlašte se

Zprávy pro tým

Dušan | 25.6.2020
Turnaj Lysice 27.6.2020. SRAZ 08, 30 hod. Nomince na turnaj v Lysicích - Kryštof Vincenc, Maximiliano Täuber, Antonín Bandík, Lukáš Pavlík, Sebastian Jelínek, Matyáš Vrba, Matěj Klusák, Maxmilián Novotný, Robert Svoboda, Antonín Sochor, David Szerzynski. Sebou dresy, pití, balón, pro jistotu i termo prádlo, případně mikiny kdyby bylo ráno chladno.
Dušan | 18.6.2020
ZRUŠEN - NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ


Turnaj 20.6.2020 Drnovice u Lysic - nominace viz níže - SRAZ v 08, 30 hod., nezapomenout dresy, trenky, kopačky, pití, balón atd.......
Nominovaní Kryštof Vincenc, Martin Kawulok, Maximiliano Täuber, Martin Bedrava, Antonín Bandík, Lukáš Pavlík, Sebastian Jelínek, Matyáš Vrba, Matěj Klusák, Maxmilián Novotný.
Dušan | 10.6.2020
Sraz na turnaj 13.6.2020 ve 12, 00 hod. na hřišti v obci Bořitov, nezapomenout dresy, trenky, kopačky, pití, balón atd.......
Nominovaní Karel Vyžrálek, Matěj Klusák, David Szerszynski, David Michálek, Maxmilián Novotný, Antonín Sochor, Filip Valíček, Maximiliano Täuber, Martin Bedrava, Antonín Bandík, Sam Klasa.

Kalendář

červenec 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031