FC Dosta Starší přípravka

Události 1.10.2019 - 31.10.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
4.10.16:002009ČAFCFC Dosta r.2009 sraz 15.30h.-přihlašte se
4.10.16:002010Start Brnohřiště Kniničky-přihlašte se
11.10.16:002010MedlánkyHudcova-přihlašte se
13.10.15:302009Medlánky Poznámka: ul.Hudcova - UT, -přihlašte se
18.10.16:002009KohoutoviceFC Dosta r.2009-přihlašte se
18.10.16:002010Kohoutovice Bhřiště Kniničky-přihlašte se
25.10.16:002010SoběšiceBorová-přihlašte se
27.10.9:002009ZBROJOVKA BRNOMěFS Srbská / tráva -přihlašte se

Trénink

DatumČasSoupeřMístoÚčast
2.10.16:30FC Dosta - hlavní hřiště r.2009přihlašte se
2.10.16:30hřiště Kniničkypřihlašte se
7.10.16:30FC Dosta - za řekou r.2009přihlašte se
7.10.16:30hřiště Dosta Bystrcpřihlašte se
9.10.16:30FC Dosta - hlavní hřiště r.2009přihlašte se
9.10.16:30hřiště Kniničkypřihlašte se
11.10.16:30DOSTA r.2009přihlašte se
14.10.16:30FC Dosta - za řekou r.2009přihlašte se
14.10.16:30hřiště Dosta Bystrcpřihlašte se
16.10.16:30FC Dosta - hlavní hřiště r.2009přihlašte se
16.10.16:30hřiště Kniničkypřihlašte se
21.10.16:30FC Dosta - za řekou r.2009přihlašte se
21.10.16:30hřiště Dosta Bystrcpřihlašte se
23.10.16:30FC Dosta - hlavní hřiště r.2009přihlašte se
23.10.16:30hřiště Kniničkypřihlašte se
28.10.16:30FC Dosta - za řekou r.2009přihlašte se
30.10.16:00FC Dosta - r.2009přihlašte se
30.10.16:30hřiště Kniničkypřihlašte se

Zprávy pro tým

Trenéři 09 | 29.7.2020
Trenéři
U11+U12 (r.2010, 2009).
"SPOLEČNE NA TRÉNINK" o prázdninách.
po, st, pá v 16.30h.(viz.kalendář).
Dušan | 25.6.2020
Turnaj Lysice 27.6.2020. SRAZ 08, 30 hod. Nomince na turnaj v Lysicích - Kryštof Vincenc, Maximiliano Täuber, Antonín Bandík, Lukáš Pavlík, Sebastian Jelínek, Matyáš Vrba, Matěj Klusák, Maxmilián Novotný, Robert Svoboda, Antonín Sochor, David Szerzynski. Sebou dresy, pití, balón, pro jistotu i termo prádlo, případně mikiny kdyby bylo ráno chladno.
Dušan | 18.6.2020
ZRUŠEN - NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ


Turnaj 20.6.2020 Drnovice u Lysic - nominace viz níže - SRAZ v 08, 30 hod., nezapomenout dresy, trenky, kopačky, pití, balón atd.......
Nominovaní Kryštof Vincenc, Martin Kawulok, Maximiliano Täuber, Martin Bedrava, Antonín Bandík, Lukáš Pavlík, Sebastian Jelínek, Matyáš Vrba, Matěj Klusák, Maxmilián Novotný.

Kalendář

srpen 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Dnes 16:30
Trénink | ÚT/Kníničky 2009+2010