FC Dosta Starší přípravka

Události 1.4.2019 - 30.4.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
5.4.16:302008SoběšiceSoběšice, ulice Borová-přihlašte se
12.4.16:002008Líšeň ADosta Bystrc-přihlašte se
12.4.16:002009LíšeňFC Dosta - za řekou-přihlašte se
18.4.16:302009SK JUNDROVSK JUNDROV-přihlašte se
24.4.16:302009Kohoutovice BKohoutovice-přihlašte se
26.4.16:002008Start BrnoDosta Bystrc-přihlašte se
26.4.16:002009ŽebětínFC Dosta - za řekou-přihlašte se

Trénink

DatumČasSoupeřMístoÚčast
1.4.16:30Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
1.4.16:30FC Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
3.4.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
3.4.16:30FC Dosta - za řekoupřihlašte se
8.4.16:30Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
8.4.16:30FC Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
10.4.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
10.4.16:30FC Dosta - za řekoupřihlašte se
15.4.16:30Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
15.4.16:30FC Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
17.4.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
17.4.16:30FC Dosta - za řekoupřihlašte se
24.4.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
24.4.16:30FC Dosta - za řekoupřihlašte se
29.4.16:30Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se
29.4.16:30FC Dosta - hlavní hřištěpřihlašte se

Příští zápasy

pátek 26.4 - 16:00
2008 vs. Start Brno
středa 24.4 - 16:30
2009 vs. Kohoutovice B

Zprávy pro tým

Josef | 23.4.2019
NOMINACE stř.24.4.2019 sraz 16.00h.v Kohoutovicích
Kohoutovice "B" - BYSTRC "B"
Bureš, Dvořák, Holešovský, Jůza, Kovařík, Lang, Němec, Skoupý, Trčka, Vaverka, Vavřík,




Josef | 16.4.2019
WIEN-předběžný zájem do "Fórum".Následně závazná přihláška, přihlášení družstva, bližší propozice.
POZOR, POZOR!! SPĚCHÁ!!!!
TURNAJ WIEN U10 15.6.2019 v 9-13.30h.
( přihlášky do "Fórum").

NOMINACE NA MISTROVSKÁ UTKÁNÍ JE ZÁVAZNÁ (o zrušení startu, zdravotním stavu hráče rozhoduje (obratem) zákon.zástupce.)

TRÉNINKY-ZÁPASY r.2009 U10
!!!!! info.viz.KALENDÁŘ-FÓRUM..!!!!!!

Aktivitu "VŽDY" zapsat,
treninky-turnaje, do "KALENDÁŘE"příp.omluva do"FÓRUM".




VOLNÝ LOS...čt.18.4.2019 hrajeme v Jundrově.
SK JUNDROV-DOSTA sraz 16.30h.výkop 17.00h.
Věci s sebou jako na trénink, hrajeme v rozliškách.
Nominace: Beroun, Formánek, Holešovský, Karas, Kovařík, Lang, Němec, Sitar, Vaverka, Vavřík, Hrůza (náhradníci pro případ nemoci nominovaných: Bureš, Drápal, Dvořák, Jůza, Skoupý, )
Josef | 7.10.2018
OFICIÁLNÍ INFO NA "FAČR" pro bombery r.2009

proklikejte se až k st.přípravce"B" skupina B

1.FAČR
2.SOUTĚŽE
3.po levé straně dolů-Jihomoravský kraj
4.Brno město
5.Starší přípravka - sk. B

Kalendář

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930